У Запорізькій області на кордоні з Донбасом зникли українські телеканали

Технології, Читай

телевизор пультУ Розівському районі Запорізької області, яка межує з Донецькою областю, не показують аналогові українські канали, повідомляє Радіо Свобода.

За даними Запорізького обласного управління СБУ, в даний час в районі телеприймачі ловлять сигнал тільки російських мовників, що надходить з тимчасово окупованої території.

Як пояснили представники СБУ, така ситуація обумовлена ​​відсутністю потужних ретрансляторів у районах, наближених до зони проведення АТО, які могли б перекрити сигнали донецької телевежі.

“У нас 12 російських каналів приймає Розівка ​​і жодного українського. Технічно ми побороти цю ситуацію намагаємося, однак на сьогоднішній день не виходить. Ми цю проблему висвітлили в Київ. Питання вирішуємо з Нацрадою. Мова йде не тільки про Розівському районі, а й Маріупольському напрямку, Волноваському, Гранітному. Справа в тому, що донецька телевежа будувалася відносно недавно, і вона технічно набагато могутніше запорізької та дніпропетровської. Зараз робляться спроби вирішити це питання. Потрібен потужний ретранслятор. Питання технічний », – заявили в УСБУ.

Схожі новини:

Коментарі