Прокуратура АРК підготувала позови до авіакомпаній за польоти над Чорним морем

Транспорт, Читай

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя відправила до Господарського суду Київської області 5 позовних заяв до іноземних авіакомпаній щодо стягнення заборгованості за надані аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України.

самолет закат пляжПро це повідомляється на сайті установи. 

Зазначається, що у ході досудового розслідування було встановлено, що  5 іноземних авіакомпаній мають заборгованість перед Державним підприємством обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) за надані аеронавігаційні послуги у повітряному просторі України, у тому числі в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, на загальну суму 4 855 795 гривень.

“Пред’явлення зазначених позовів обумовлено необхідністю забезпечити стабільність функціонування об’єкту державної власності, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України, необхідності виконання взятих державою на себе обов’язків за Конвенцією про міжнародну цивільну авіацію 1944 року, щодо належного здійснення аеронавігаційного обслуговування повітряних суден та гарантування безпеки повітряного простору”, – повідомляє Прокуратура. 

Новини партнерів


Схожі новини:

Коментарі