В Києві закривають магазини, спортклуби та салони краси

Соціалка, Читай

З 17 березня у Києві закриють усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек та автозаправок. Також зачиняються спортклуби, салони краси та інши заклади. 

коронавірусПро це повідомів мер міста Віталій Кличко у відеозверненні на своїй сторінці в мережі Facebook.

Він зазначив, що з 17 березня у Києві максимально обмежується пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України; проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян; робота закладів громадського харчування. Зокрема, не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари, однак, вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.

Також не працюватимуть і торговельні центри, за виключенням продуктових та господарських магазинів та аптек. Працюватимуть АЗС, банки та банкомати.

Тимчасово призупиняється робота спортивних комплексів і залів; закладів побутового обслуговування населення; СПА-салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату салони та інших розважальних закладів – дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів.

Керівникам підприємств, установ та організацій столиці, незалежно від форм власності та підпорядкування, рекомендовано максимально перевести роботу персоналу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікаційних технологій. А також – запровадити режим профілактичного спостереження за співробітниками, які відвідували країни інфекційного ризику.

Роботу громадського транспорту поки не будуть обмежувати.

“Але сподіваємося на свідомість киян, що не пересуватимуться містом без крайньої потреби. На роботу (хто працюватиме), в магазини за продуктами, чи в аптеку. Увесь громадський транспорт обробляється дезинфікуючими засобами кілька разів на день. У метро ми просимо пасажирів їздити в масках! Це – ваша безпека і безпека оточуючих людей”, – підкреслив мер Києва.

Раніше про закриття більшості громадських закладів повідомили в Одесі та Львові, де місцева влада прийняла відповідні рішення. 

 

Схожі новини:

Коментарі