Крим страждає від браку свіжої молочної продукції

Uncategorized, Транспорт, Читай

На полицях кримських магазинів вс менше молочної продукції – особливо з терміном зберігання до 14 днів.

Про це пишуть окупаційні кримські ЗМІ.

Зупинка руху вантажівок пошкодженим “Кримським мостом” та поновлення роботи поромної переправи стали викликом для постачання продукції в Крим. Через нестачу поромів та погодні умови фури стоять в чергах до 5 діб. Часто водії відмовляють їхати до Криму та повертають у зворотньому напрямку.

Відповідно, в кримських магазінах стає все менше продуктів, які залежать від терміну зберігання. Це стосується не тільки молочної продукції, а також м’ясної, рибної та ковбасної.

“У нас кілька “двадцяток” (20-тонних фур – ред.) стоять на переправі вже п’ятий день і гарантій, що вони сьогодні подолають протоку, немає. У товару підходять терміни. Якщо сьогодні не вийде – доведеться відправляти їх назад. Добовий простий коштує щонайменше 10 тисяч рублів. В результаті це не зможе не вплинути на кінцеву вартість продукції”, – розповідає співробітник молочного підприємтсва Кубані.

Кримські виробники намагаються скористатися ситуацією та постачати до магазинів власну продукцію. Але вони залежать від тари та деяких інгридіентів з Росії.

Іхати “сухопутним коридором” до Криму через тимчасово окуповані українські території російські водії не погоджуються через небезпеку.

Схожі новини:

Коментарі