В Україні арештували 13 російських літаків за польоти до Криму

Транспорт, Читай

Суд наклав арешт на 13 літаків російської авіакомпанії за польоти до тимчасово окупованного Криму.

Про це повідомляється на сторінці Прокуратури АР Крим та м. Севастополя. 

самолетик

 

“За клопотанням прокуратури АР Крим та м. Севастополя, судом накладено арешт на 13 повітряних суден російського авіаперевізника, які використовувались для перевезення пасажирів з/до закритого Україною пункту пропуску “Сімферополь-авіа”, що знаходиться на тимчасово окупованій території АР Крим”, – йдеться в повідомленні. 
Зазначено, що досудовим розслідуванням встановлено неодноразове порушення службовими особами однієї з російських авіакомпаній, яка здійснює регулярні рейси на окуповану територію, порядку в’їзду та виїзду з неї, з метою заподіяння шкоди інтересам України.
“У період з 2019 року і по теперішній час, в порушення норм міжнародного та українського законодавства, авіаперевізником незаконно використовуються 13 пасажирських літаків марки “Airbus”, для переправлення осіб через державний кордон України, а на його офіційному вебсайті здійснюється безпосередній продаж квитків з/до окупованого півострова”, – повідомляє прес-служба Прокуратури. 
В Прокуратурі вважають, що такі дії розглядається Україною як порушення норм міжнародного права та українського законодавства, що тягне за собою кримінальну відповідальність авіаперевізників, операторів та капітанів повітряних суден.
Нагадаємо, що раніше, в рамках даного кримінального провадження було накладено арешт на 211 повітряних суден.  
 

Схожі новини:

Коментарі