В українських містах пройшли акції “Ні капітуляції!”

Політика, Читай

Українські громадяни вийшли на акції протесту проти реалізації “формули Штайнмаєра” щодо вирішення питання з тимчасово окупованними територіями Донецької та Луганської областей. 

Найбільше Віче зібралось в Києві – за офіційними даними на Майдан прийшло понад 10 тісяч небайдужих громадян. 

Аналогічні акції пройшли в Дніпрі, Харкові, Ужгороді, Запоріжжі, Херсоні, Івано-Франковську, Сумах, Чернівцях, Винниці,Тернополі, Хмельницком,Полтаві, Одесі, Чернігові, Житомірі, Черкасах, Рівному, Луцьку, а також у прифронтових містах – Маріуполі, Краматорську, Северодонецьку тощо. 

 

Митинг “Ні капітуляції!” також пройшлов в Празі. 

Протестувальники в Львові висунули для влади “червоні лінії”, порушення яких буде сприйматися як здача національних інтересів. Це – скасування мовного закону, декомунізація, відвід військ на Донбасі або послаблення санкцій проте РФ, пише Zaxid.net.

У Сумах учасники акції тримали українські прапори та плакати з надписами “Не дамо злити країну”, “Украна – не рояль!” та “Ти загрався!”. У резолюції сумчани закликали “всії небайдужих громадян до загальнонаціональної мобілізації для організації спротиву незаконним иа антиконстутиційим діям влади”, повідомляє Українська правда. 

Нагадаємо, що представник України в трьохсторонній контанктній групі Леонід Кучма погодив “формулу Штайнмаєра”, яка передбачає відвід українстких військ та проведення виборів на тимчасово окупованних теорриторіях Донецької та Луганської областей. 

 

Новини партнерів


Схожі новини:

Коментарі