Україна обіцяє судиться з РФ через позбавлення українців права на землю в Криму

Політика, Читай

Міністерство закордонних справ України заявляє, що Україна звертатиметься до міжнародних судів у зв’язку із встановленням Росією заборони для українців володіти землею в окупованому Криму.

мид украиныПро це повідомляється  в заяві українського зовнішньополітичного відомства.

“МЗС України засуджує підписання 20 березня указу президента Росії №201, який додав Крим до переліку прикордонних територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки”, – повідомляється в документі.

МЗС наголошує, що указ путіна є черговим незаконним кроком Москви щодо привласнення об’єктів української державної і приватної власності на території окупованого Криму та грубим порушенням українського законодавства і міжнародного гуманітарного права.

“Україна використає всі можливості міжнародного права і міжнародних судових інстанцій для скасування указу та притягнення Росії до відповідальності і за це правопорушення”, – заявили в МЗС.

Також українські дипломати закликають міжнародне співтовариство продовжувати посилювати тиск на державу-агресора, у тому числі шляхом запровадження санкцій.

Нагадаємо, що російський президент Володимир Путін підписав указ про заборону володіти землею в приморських (прикордонних районах) іноземним громаданям. 

Новини партнерів


Схожі новини:

Коментарі