Прокуратура АРК отримала нового керівника

Політика, Читай

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив керівником Прокуратури Автономної Республіки Крим Ігоря Поночовного. Гюндуз Мамедов, який до цього керував кримською прокуратурою, був призначений заступником Генпрокурора України. 

 поночовнийПро це повідомляє прес-служба Прокуратури АР Крим. 

“Прокуратуру АР Крим повинен очолювати надійний керівник, людина, яка розуміє специфіку та особливості роботи відомства. Ігор Поночовний з 2017 року працював у прокуратурі автономії, пройшов шлях від заступника начальника управління до заступника прокурора. За цей час зарекомендував себе виключно як професіонал, що зможе ефективно продовжити роботу відомства на шляху до деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим”, – зазначив заступник Генерального прокурора Мамедов під час представлення колективу нового керівника.

Поночовний народився у 1987 році в с. Острів Рокитянського району Київської області. У 2009 р. закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. У цьому ж році був призначений на посаду помічника прокурора Дариницького району міста Києва. З 2009 по 2012 рр. обіймапв посаду старшого прокурора і старшого слідчого прокуратури Подільського району місця Києва. У 2012-2014 рр. перебував на посадах старшого слідчого та слідчого з особо важливих справ слідчого відділу прокуратури міста Києва. У липні 2014 р. призначений на посаду заступника прокурора Оболонського району міста Києва, яку обіймав до 2015 р. У 2016 р. призначений на посаду начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органами прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області.  У 2017 р. перейшов на роботу до прокуратури АРК, де працював на різних посадах. У червні 2018 р. обійняв посаду заступника прокурора АРК. 

 

Новини партнерів


Схожі новини:

Коментарі