Екс-депутата ВР АРК засудили на 10 років

Політика, Читай

Колишнього депутата Верховної Ради АР Крим засудили на 10 років позбавлення волі заочно за державну зраду.

Прол це повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

news.allcrimea.net

Зазначено, що зачоно засуджено депутата ВР АРК шостого скликання, якого визнано винним у вчіненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

“Мова йде про підтримання рішення щодо проведення “загальнокримського референдуму”, що мав показати картинку “вільного волевиявлення кримчан”, прийняття постанови “Про декларацію про незалежність АР Крим та м. Севастополя”, що передбачала “входження Криму до складу РФ”. Всупереч постанови Верховної Ради України, якою повноваження депутатів парламенту автономії припинено, продовжуючи реалізацію злочинних намірів держави-окупанта, колишні депутати проголосували за прийняття постанови про “Незалежність Криму” та “Правонаступництво Республіки Крим”, – йдеться у повідомленні.

На даним момент винесено тільки три заочних вирока з 70 справ щодо колишніх депутатів ВР АРК.

“Загалом, з 99 депутатів, які входили до складу Верховної Ради АР Крим на момент окупації півострова, щодо 70 депутатів обвинувальні акти роками перебувають на розгляді у судах, однак, на даний час, винесено лише 3 заочні вироки”, – зазначає керівник прокуратури автономії Ігор Поночовний

Схожі новини:

Коментарі