В Україні продовжено термін подання документів на підготовчі курси для мешканців ТОТ

Освіта, Читай

У зв’язку із вживання окупаційними адмінстраціями ОРДЛО заходів, що перешкоджають виїзду дітей з тимчасово окупованих територій, в Україні продовжили термін прийому документів для участі в програмі підготовчих курсів для молоді з ТОТ до закладів вищої освіти (ЗВО) України до 29 червня 2021 р. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованних територій України. 

университет

“У зв’язку з блокуванням роботи КПВВ окупаційними адміністраціями Рф у Донецькій та Луганській областях, прийнято рішення про продовження строку прийому документів до 29 червня 2021 року на навчання на підготовчих курсах для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів, розташованих вздовж лінії дотику”, – йдеться у повідомленні. 

За інформацією Мінреінтеграції алгоритм зарахування на підготовчі курси є доволі простим. 

Треба лише:
1. Обрати заклади вищої освіти (ЗВО) із переліку.
2. Звернутись до ЗВО будь-якими засобами зв’язку та отримати запрошення, яке дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином КПВВ.
3. При перетині КПВВ показати друковане чи електронне запрошення, щоб абітурієнт та особа, яка його супроводжує, не проходили обсервацію чи самоізоляцію.
4. Приїхати до одного із визначених ЗВО у строк з 01 по 29 червня та особисто подати:
– заяву;
– копію паспорта (свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу) (за наявності);
– копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
– реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
– 4 фото (3х4);
– освітню декларацію (документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження періодів навчання за курс повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях України) – видається ЗВО для заповнення.
Зазначається, що навчатися на підготовчих курсах може абітурієнт, який у поточному навчальному році завершив здобуття повної загальної середньої освіти. Навчання на підготовчих курсах може здійснюватися лише один раз та лише в одному ЗВО.
Підготовчі курси будуть проходи з 29 червня по 31 серпня. По закінченні слухачі отримают  сертифікат про завершення навчання на підготовчих курсах.
Під час проходження підготовчих курсів слухачі отримують стипендію у розмірі 4 588 грн, забезпечуються гуртожитком та залучаються до заходів психологічного, культурно-освітнього і спортивного спрямування.
За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни слухачем складається підсумковий іспит.
Більш детальна інформація – за телефоном “Урядової гарячої лінії” з питань освіти для осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. У робочі дні – з 9:00 до 18:00. Тел.: (0-800-504-425).
 

Новини партнерів


Схожі новини:

Коментарі